> > Pedicure Leczniczy Nowa Usluga W Maniq

Aktualności

Pedicure leczniczy – nowa usługa w Maniq

fotel kosmetyczny 1Zapraszamy do ManiQ na profesjonalny pedicure leczniczy. Od listopada br. nasze studio wzbogaciło się o doświadczonego specjalistę z zakresu podologii kosmetycznej – p. Agnieszkę Dłubek.

Pedicure leczniczy w ManiQ wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie i akcesoriach firmy GEHWOL. Nasz gabinet podologiczny wyposażony jest w fotel podologiczny oraz fotel pedicure SPA. Obydwa ergonomiczne fotele zabiegowe wyposażone są w elektryczne sterowniki, które dynamicznie dostosowują położenie i układ funkcjonalny fotela do potrzeb zabiegu z zachowaniem komfortu klienta. W ManiQ przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego z najwyższą starannością dbamy o higienę naszych urządzeń i narzędzi wykorzystując nowoczesne sterylizatory parowe oraz myjki ultradźwiekowe firmy GERLACH.

fotel kosmetyczny Wysterylizowane narzędzia przygotowane do zabiegów manicure i pedicure przechowujemy w szafkach z wbudowaną lampą UV utrzymującą jałowość narzędzi zabiegowych. W ramach pedicure leczniczego wykonujemy wszelkie specjalistyczne zabiegi m.in.: korekcji wzrastających paznokci, terapii grzybicy paznokci, usuwania odcisków i modzeli, pielęgnacji stopy cukrzycowej oraz rekonstrukcji płytki paznokciowej. W ManiQ możemy pobrać próbkę chorego paznokcia do badania mikologicznego oraz dokonać indywidualnego doboru ortez z delikatnego i przyjaznego dla skóry żelu polimerowego.

wróć do artykułów

ZADZWOŃ DO NAS

570 879 586
71 36 40 666

ZWRÓĆ UWAGĘ NA

MANICURE JAPOŃŚKI

Ten rodzaj pielęgnacji polecamy w ManiQ wszystkim, którzy pragną mieć piękne paznokcie w naturalnym kolorze różowej perły. Co ważne, manicure japoński to nie tylko piękny wygląd, ale również zabieg wzmacniający naturalną płytkę paznokcia.

Zobacz więcej

Karta upominkowa

ManiQ studio urody Wrocław

AKTUALNOŚCI

 • Pomysł na prezent – KARTA UPOMINKOWA do studia urody

  Przedświąteczny czas inspiruje do poszukiwania ciekawych i oryginalnych prezentów. Zapraszamy [...]

  Zobacz więcej
 • Pedicure leczniczy – nowa usługa w Maniq

  Zapraszamy do ManiQ na profesjonalny pedicure leczniczy. Od listopada br. [...]

  Zobacz więcej
 • www.maniq.pl już działa

  Studio urody ManiQ to nowa nazwa naszego wrocławskiego studia przy [...]

  Zobacz więcej